Shopping Cart

☎️ Bizi arayın : +90 262 641 2820

Siz isteyin biz üretelim…

Uyarı levhalarında renklerin anlamları ve şekillerin anlamları

İş güvenliğinde renkler uyarı biçimlerine göre ve içinde bulundurduğu geometrik şekillere göre anlam katmaktadır. İş güvenliği kurallarına göre insanların bilinç altına yerleşen renkler ve renklerin anlamlarına göre prosüdürler vardır. ISGLevha.com levhalarını kurallara uygun şekilde üretmektedir. Sizde özel bir levha yaptırırken anlatılmak istenilen ve insanların güvenliği için seçeceğiniz renge dikkat ederek tasarlatmalısınız. Aşağıdaki tabloda renklerin anlamları, geometrik şekillerin anlamları ve renklerin zıt karşılıkları belirtilmiştir.

 

ISGLevha © 2011 | Tüm haklar saklıdır. Yasal Uyarı: Bu siteden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma durumları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.

ISGLevha © 2011 | Tüm haklar saklıdır. Yasal Uyarı: Bu siteden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma durumları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.