Shopping Cart

☎️ Bizi arayın : +90 262 641 2820

Siz isteyin biz üretelim…

isglevha.com Çalışma Sistemi

Değerli müşterilerimiz;

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürler ederiz.

  • Web sitemizde sizlerin ihtiyaçlarınızı giderecek levhalar, uyarı ekipmanları, ve bir çok ürün bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre sipariş verirken ölçü ve malzeme seçimine çok dikkat ediniz. Daha fazla bilgi için Bilmeniz Gerekenler sayfasına gidebilir yada ;
    Hangi Malzemeyi Seçmeliyim?”  bilgisi için tıklayın…
    Hangi Ölçüyü Seçmeliyim?”  bilgisi için tıklayın…
  • Ürünlerin seçimini yaptıktan sonra ödeme sayfasında kişisel verilerinizi eksiksiz olarak girmeyi ihmal etmeyin. (Vermiş olduğunuz bilgiler hiç bir şekilde paylaşılmaz ve abonelik için kullanılamaz.) Daha fazla bilgi için tıklayın.. 

  • Ödeme sayfasında ister banka havalesi ister kredi kartı ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. (Kredi kartı ödeme yöntemi “iyzico” tarafından yapılmaktadır.)
  • Gelen ödemeden sonra isglevha.com’a vermiş olduğunuz siparişler sistemimize düşmektedir. Sonrasında verdiğiniz siparişlerin üretimi yapılmaktadır. Her ürünün teslimat süreleri mevcuttur. Uyarı levhaları 1-2 iş günü, Bayrak 4-6 iş günü, Display Ürünler 4-6 iş günü. Herhangi bir aksaklık durumunda tarafınıza bilgi verilmektedir.Ödemesi yapılmayan siparişler üretilmez.

 

Aklınıza takılan birşey olursa bizi aramaktan çekinmeyiniz.

ISGLevha © 2011 | Tüm haklar saklıdır. Yasal Uyarı: Bu siteden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma durumları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.